Prieš Visų šventųjų ir Vėlinių dienas – prevencinė akcija Vilniaus rajone

0
369

Šiandien, jau antrą kartą šį mėnesį, pareigūnai priminė gyventojams, jog būtina neprarasti budrumo bei saugotis vagysčių. Prie iniciatyvos prisijungė ir savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai.

Karveliškių kapinėse apsilankę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais dalindami atmintines ragino visus būti ypač budriems: prižiūrėti savo rankines ir pasisaugoti kišenvagių, o paliekant automobilį nors ir trumpam, visada patikinti, ar automobilis užrakintas ir ar patikimai veikia apsaugos sistema. Išgirdę įsijungusią automobilio signalizaciją, atkreipti į tai dėmesį, net jei tai ir ne jūsų automobilis.

Prevencinės akcijos vykdytojai taip pat atkreipia dėmesį, kad svarbu nepalikti atrakintų automobilio durų, atidarytų langų, stoglangių bei matomoje vietoje rankinių, mobilių telefonų, dokumentų ar kitų vertingų daiktų. Rankines, automobilio dokumentus visada rekomenduojama pasiimti su savimi, nepalikti jų automobilyje.

Policija taip pat prašo pastebėjus prie kapinių, automobilių stovėjimo aikštelėse ar netoli jų įtartinus asmenis, įsidėmėti jų išvaizdą, užsirašyti įtarimą keliančių automobilių valstybinius numerius ir nedelsiant apie tai pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.

Siekdami užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų bei nusikalstamų veikų prevenciją, pareigūnai prie kapinių šventės dienomis organizuos sustiprintą patruliavimą.

Parengta pagal Vilniaus raj. savivaldybės informaciją