R. Duchnevič susitiko su Lietuvos futbolo federacijos atstovais

0
37

Atvykęs LFF prezidentas Edgaras Stankevičius papasakojo apie veiklą, infrastruktūrą ir futbolo sistemą. Aptarta galimybė įkurti Vilniaus rajone sporto klubą, kuriame galėtų sportuoti vaikai, jaunimas, mėgėjai ir futbolo veteranai. Taip pat kalbėta apie klubinio sporto infrastruktūros kūrimą.

Vilniaus rajono savivaldybės meras Robert Duchnevič susitikimo metu pabrėžė, kad Savivaldybei svarbios visos sporto šakos ir Vilniaus rajone norima didinti vaikų, jaunimo ir visų kitų žmonių užimtumą, stiprinti fizinį pasirengimą, sudaryti daugiau galimybių turėti tiek sportinių, tiek pramoginių veiklų.

„Mūsų rajonas gali ir turi vystytis. Tai daryti mus skatina didėjantis gyventojų skaičius. Tikiu, kad jis gali ir dar sparčiau augti. Vystytis profesionaliam sportui Vilniaus rajonas yra puiki vieta. Esame viena didžiausių savivaldybių Lietuvoje ir tikiu, kad įvairios profesionalaus sporto šakos ateis pas mus!“, – sakė meras.

Susitikime taip pat dalyvavo Vilniaus rajono Nemenčinės sporto mokyklos direktorius Robert Komarovski ir mero patarėjas Daniel Žamoit.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija