R. Šimašius vėl pakėlė galvą

0
378

Vilniaus meras supyko dėl sostinėje kertamų miškelių, kurie suvešėjo dėl to, jog žemė buvo palikta praktiškai be jokios priežiūros. Sostinės vadovas savo facebook`o paskyroje taip pat kreipiasi į Seimo narius, ragindamas juos mažiau politikuoti, o iš tiesų susirūpinti žaliaisiais plotais, kurie iš anglies dioksido pagamina deguonį.

Savo „postą“ Remigijus Šimašius pardeda: „Miškas – Lietuvis grožis. Tai kurių galų su juo kovoti?!“ – suprask kaip nori.

Dar viena klaidelė?

„Miškas – Lietuvis grožis. Tai kurių galų su juo kovoti?!

Šioje vietoje dar prieš mėnesį augo miškas. Toks, kurį matome kiek tolėliau. Jo problema buvo ta, kad jis buvo „nelegalus”.

Už tokį mišką – natūralų, džiuginantį, ekologišką, labiausiai tinkantį šiai žemei – žemės savininkai gauna ne padėkas. Jie gauna baudas. Tad nenuostabu, kad toks miškas iškertamas. Dar tada, kai tik pradeda džiugintį akį!“, –  su klaidomis rašo pasipiktinęs R. Šimašius.

Kaip sakoma, kas nedirba, tas neklysta. O klysta dažniausiai patys darbščiausi… Būtų gerai, kad tų darbštuolių klaidos būtų tik gramatinės.