„Radisson Blu Hotel Lietuva“ turi naują vadovą

0
352
Radisson vadovas

Vilniaus centre esančiame didžiausio viešbučio Lietuvoje generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Danielis Baranovski (Daniel Baranowski).

Tarptautinėje viešbučių grupėje „Radisson Hotel Group“ D. Baranowski dirba jau penkerius metus. Į Lietuvą jis atvyko iš Estijos, kur vadovavo viešbučiui „Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel“.

„Nuostabu galėti atsigręžti atgal ir pamatyti, kiek daug per pastaruosius metus su komanda pasiekėme ir nuveikėme – tuo labai didžiuojuosi. Šią patirtį neabejotinai panaudosiu Vilniuje. Čia stovintis viešbutis garsėja fantastiška reputacija, patenkintų svečių atsiliepimais ir yra vienas didžiausių Baltijos šalyse“, – karjeros pokyčius komentuoja pats D. Baranowski.

Naujojo viešbučio generalinio direktoriaus teigimu, svarbiausias metų tikslas – sutarti dėl ateities vizijos ir jos įgyvendinimui suburti visą komandą. Siekis – kaskart viršyti viešbutyje apsistojančių svečių lūkesčius.

D. Baranowski pakeitė beveik dvejus metus šias pareigas ėjusį italą Massimo Supino. M. Supino vadovavimo laikotarpiu sostinės širdyje esantis 4 žvaigždučių viešbutis išsiplėtė iki dviejų pastatų komplekso ir pasipildė 165 naujais kambariais. Šiuo metu „Radisson Blu Hotel Lietuva“ svečiams apsistoti siūloma net 456-iuose kambariuose.

„Turime daugiau galimybių kurti įsimintiniausias akimirkas mūsų svečiams. Svečiai – svarbiausia. Visuomet. Vis primenu apie tai savo komandai: sprendžiant bet kokį klausimą, visuomet pradėkite nuo to – o kaip tai patiks svečiams?“, – sako D. Baranowski.

Jis taip pat ketina skatinti abipusį dialogą ir daugiau dėmesio skirti bendravimui su skirtingo tipo viešbučio klientais. Pasak pašnekovo, jei klientai mielai dalijasi savo atsiliepimais, galite žinoti, kad jų viešnagė viešbutyje tikrai buvo įsimintina.

Viešbučių valdymo srityje D. Baranowski iš viso dirba ilgiau nei 14 metų. Tarptautinę ir vadovavimo patirtį jis kaupė Rumunijoje, Maskvoje, Čekijoje, Puerto Rike, Lenkijoje bei Kanadoje.

Viešbutį „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Vilniuje valdo viena didžiausių viešbučių grupių pasaulyje „Radisson Hotel Group“. Šiuo metu ji jungia 7 išskirtinius viešbučių prekių ženklus ir svečiams siūlo apsistoti daugiau nei 1,4 tūkst. viešbučių visame pasaulyje. Iš viso „Radisson Hotel Group“ dirba daugiau nei 95 tūkst. darbuotojų.