Rekomenduoja atvykstantiems į Infekcinių ligų centro Priėmimo-skubios pagalbos skyrių su savimi turėti lengvų užkandžių: dėl koronaviruso stebėjimui hospitalizuoti asmenys – nemaitinami

0
171

„2020 m. vasario 26 d. paskelbus ekstremalią situaciją dėl koronaviruso COVID-19, Santaros klinikų Infekcinių ligų centro Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje išaugo besikreipiančiųjų srautas, dėl to prašome Jūsų supratingumo ir draugiško bendradarbiavimo. Tik palaikydami vieni kitus ir bendradarbiaudami, pasieksime visiems rūpimo tikslo – kiek įmanoma greitesnio paciento ligos nustatymo bei gydymo paskyrimo, visuomenės apsaugos ir optimalaus medicinos išteklių panaudojimo.

Norime priminti, jog pacientai stebėjimo laikotarpiu nemaitinami. Prašytume būnant stebėjimo palatoje, neužsakinėti maisto į palatas iš maistą tiekiančių miesto įmonių. Suprantame, jog tai kai kuriais atvejais gali sukelti nepatogumų, nes tyrimai atliekami pakankamai ilgai, tačiau stebėjimo paslauga nėra tolygi hospitalizacijai (guldymui į ligoninę), todėl ir maitinimo paslauga nėra numatyta.

Rekomenduotume atvykstant į Infekcinių ligų Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, įsidėti lengvų užkandžių, nes skyriuje laukiant tyrimų atsakymų gali tekti užsibūti iki paros“, –  rašoma pranešime.