Remigijaus Šimašiaus spaudos tarnyba suaktyvėjo

0
233

Vilniaus miesto savivaldybės internetiniame puslapyje kiekvieną dieną pateikiama vis daugiau naujienų, šlovinančių sostinės mero nuveiktus darbus. Iš to aiškėja, jog meras dirba kaip užsuktas laikrodukas – be poilsio, be išeiginių… O kad visiškai visiems viskas būtų aišku būtina iš paskos vaikščiojanti komanda, kuri viską įamžina tiek raštu, tiek žodžiu, kai ką net „videografuoja“.

Tokių pajėgų galėtų pavydėti net Prezidentūra ir Seimas. Bet glumina tas faktas, jog R. Šimašiaus redakcija, išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų, nė kiek dėmesio neskiria opozicinėms jėgoms, už kurias taip pat balsavo mokesčių mokėtojai. Tikėtina, jog pastaruosius nė cento neuždirbanti „redakcija“ paprasčiausiai apvagia. Mat apie opoziciją, apie kitokią nuomonę, R. Šimašiaus spaudos tarnybos medijoje – nė žodžio.

Šiltnamio sąlygomis R. Šimašiaus redakcijoje dirba fotografas ir dar mažiausiai 8 asmenys. Bent jau apie tai rašoma šių žurnalistų darbovietės svetainėje. O tiek žiniasklaidininkų pilnai užtenka komercinių tv kanalų naujienų laidoms parengti kiekvieną dieną (Beje nei Kauno, nei Klaipėdos miestų savivaldybėse panašių „redakcijų“ – nėra).