Restoranų apdovanojimuose – ir mylimiausi naktipiečiai, ir virtualios virtuvės

0
99

Maisto pristatymo platforma „Bolt Food” tradiciškai apdovanojo geriausius Lietuvos 2022-ųjų restoranus: šįkart nugalėtojus rinko patys klientai. Pasibaigus balsavimo laikotarpiui, apdovanojimai pasiekė 10 kategorijų laureatus – tarp jų tiek nauji vardai, tiek gerai žinomi, bet pozicijų neužleidžiantys restoranai.

Organizatorių teigimu, vartotojas namuose – dažnai nematomas, bet restoranams vis svarbesnis segmentas, todėl ir kiekvienas iš apdovanojimų yra svarbus pasiekimas dėl šių vartotojų konkuruojantiems restoranams.

„Bolt Food” vadovas Lietuvoje Justinas Bambalas pabrėžia, kad kasmetinių apdovanojimų tradicija – tai ne vien pagarbos geriausiems restoranams ženklas, bet ir rinkos tendencijų bei naujovių metraštis. Pavyzdžiui, šiemet atsirado nauja kategorija – „Geriausias virtualus restoranas”, o pirmuoju laureatu tapo picerija „Pizza Station”.

„Praėjusiais metais mūsų platformoje ne tik atsirado pirmieji virtualūs restoranai, bet ir jų skaičius pasiekė 245. Tai puikus pavyzdys, kokiu greičiu ir apimtimi technologijos gali plėsti maitinimo rinką”, – įsitikinęs J. Bambalas. Augančią konkurenciją galima buvo pastebėti ir vykstant balsavimui: kova virtualių restoranų kategorijoje vyko taškas į tašką iki pat pabaigos.

„Picerijų rinka Lietuvoje konkurencinga, bet jeigu turite gerą įžvalgą ir meniu idėją – vartotojas suteiks pasitikėjimo kreditą ir išbandys restoraną, kuriame niekada nėra buvęs”, – sako „Pizza Station” prekės ženklą vystančios įmonės „The Cloud” vadovas Andrius Kerbelis, tačiau tai, pasak jo, anaiptol nereiškia, kad lūkesčiai kokybei užsisakant iš virtualaus restorano bus mažesni. Atvirkščiai, vartotojai sugrįžta tik dėl geros patirties kiekviename užsakymo etape.

Geriausia vieta pusryčiams kategorijoje „Vyturys” apdovanotas „McDonald’s”, „Pietų favoritu” paskelbtas „iLunch”, o „Naktipiečių karaliumi” – „Jammi”. Platformos „Kylančia žvaigžde” išrinktas „Caffeine”, iš daugiausiai pakartotinių užsakymų sulaukiančių įvertintas „Niekada nenuviliantis” „Pizza Express”, o trumpos distancijos pristatymų kategorijoje „Vietinių mylimiausias” triumfavo „Sushi express”. Mėgstantys užsakymus atsiimti vietoje „Vertu pasivaikščiojimo” pripažino „Meatbusters”, o už „Geriausią kainos ir kokybės santykį” apdovanoti „Grill London”. Specialioje didesnės vertės užsakymų kategorijoje „Palepink save” sėkmė lydėjo „Gan Bei”.

Šiuo metu „Bolt Food” maistą pristato iš restoranų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose Panevėžyje, Alytuje bei Marijampolėje.