Riešėje atidaryta nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė

0
359

Ji įsikūrė Beržų gatvėje 92. Į naujos parduotuvės įrangą prekybos tinklas investavo virš pusės milijono eurų.  Prekybinis plotas viršija 803 kv. m, o bendrasis – siekia 1213 kv. m. Parduotuvėje veiks 3 įprastos ir 5 savitarnos kasos.

Pirkėjai čia ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto asortimentą. Taip pat gausų šviežio lietuviško derliaus pasirinkimą.

„Įrenginėdami naują parduotuvę atsižvelgėme į vietos gyventojų poreikius, todėl neabejojame, kad ji netruks taps mėgstamiausia apsipirkimo vieta rajone. Naujoje parduotuvėje šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, užtikrinantį greitą ir patogų apsipirkimą, o visas savo jau pamėgtas prekes pirkėjai ras už geriausią kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 35 darbuotojai. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams – „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: spalio 7 d. – lapkričio 7 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. O spalio 7–10 dienomis AČIŪ kortelė tekainuos 1 euro centą. Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 50 procentų.

Tai vienintelė „Maxima“ parduotuvė Riešėje. Nuo spalio 7 d. visam laikui uždaroma kita, ne vienerius metus Riešėje, Beržų g. 2E, veikusi parduotuvė „Maxima“. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 251 parduotuvė.