Naujojoje Vilnioje atidaryta nauja „Rimi“ parduotuvė: šiemet septintoji – nežada sustoti plėstis ir kitąmet

0
542

Į jos įrengimą įmonė investavo apie 700 tūkst. eurų. Pasak „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, per metus atidaryti nauji prekybos centrai, kaip ir šis, įsikūrė strateginėse vietose – tankiai apgyvendintose miestų dalyse bei augančiuose priemiesčiuose.   

Auga naujų apsipirkimo vietų poreikis

Naujojoje Vilnioje atidaryta prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvė įsikūrė adresu Linksmoji g. 66A. Į naujausio „supermarket“ formato prekybos centro įrengimą investuota apie 700 tūkst. eurų, o jo plotas siekia 1 500 kv. m.

Pasak „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, sostinė aktyviai plečiasi, tad miesto pakraščiuose didėja naujų gyvenamųjų namų ir daugiabučių kvartalų kiekis, o tuo pačiu auga ir papildomų apsipirkimo vietų poreikis. 

„Savo prekybos centrų plėtrai visada siekiame pasirinkti pirkėjams kuo patogesnes ir patrauklesnes vietas arčiau jų namų. Natūralu, kad daliai miesto gyventojų keliantis toliau nuo miesto centro, turime atsižvelgti į tai, jog daugiau parduotuvių atsirastų ir greta naujai atsirandančių bei besiplečiančių gyvenviečių. Augimas jaučiamas ir Naujosios Vilnios mikrorajone, tad nuo šiol jos gyventojai su šeimomis galės patogiai apsipirkti dar vienoje čia įsikūrusioje mūsų parduotuvėje“, – sako V. Lukoševičius ir primena, kad prieš kelerius metus jų tinklo parduotuvė Naujojoje Vilnioje duris atvėrė ir Šiaurės gatvėje.

Tinklo plėtrą toliau tęs ateinančiais metais

Naujas prekybos centras Naujojoje Vilnioje šiemet prisijungė prie kitų šešių anksčiau atidarytų „Rimi“ prekybos centrų Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdos regione, Gargžduose. 

V. Lukoševičius pabrėžia, kad 2023 m. jų įmonės plėtrai buvo sėkmingi, tačiau ne ką mažesnių ambicijų „Rimi“ turi ir ateinantiems metams: „Tinklo plėtra ir inovacijų vystymas – strateginės „Rimi“ kryptys, tad augti ketiname ir kitąmet – planuose bent 5 naujos parduotuvės. Kitąmet planuojame investuoti virš 7 milijonų eurų į naujas parduotuves ir kai kurių parduotuvių atnaujinimą, kad jos taptų dar patrauklesnės ir patogesnės mūsų pirkėjams.“

Tam, kad būtų kuo geriau atliepti besikeičiantys pirkėjų įpročiai, ateinančiais metais daug dėmesio įmonė skirs ir efektyviems sprendimams parduotuvių išdėstymo srityje. Bus siekiama efektyvaus formato – šalia namų, plačiu asortimentu ir įvairius apsipirkimo būdus galinčių pasiūlyti parduotuvių. Be to, anot „Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus, ryškius teigiamus pokyčius bei išplėstas paslaugas pajus ir elektroninės parduotuvės www.rimi.lt pirkėjai.

Pasiruošti artėjančioms šventėms – pigu

Įrengiant naują prekybos centrą Naujojoje Vilnioje, didelis dėmesys buvo skirtas jo asortimento formavimui. Čia lankytojai ras gausų aukščiausios kokybės „Rimi“ privačios etiketės gaminių pasirinkimą, šefų gamybos vartojimui paruoštų produktų, įprastus pieno, mėsos, žuvies, bakalėjos, daržovių, vaisių produktus, įvairias namų buities, gyvūnų ir kūdikių prekes, taip pat viską, ko reikia šventiniam stalui ar namus papuošti artėjant šventėms. 

Atidarymo savaitę prekybos centro lankytojų laukia ir specialios akcijos bei kiti pasiūlymai, kurie padės šventėms pasiruošti daug lengviau, sutaupant. Be to, pirkėjai galės apsipirkti ne tik fizinėje „Rimi“ parduotuvėje, bet ir internetinėje parduotuvėje, kuri siūlo didžiausio formato parduotuvėse prieinamą asortimentą. Užsisakytas prekes pirkėjai galės greitai ir lengvai atsiimti prie naujos parduotuvės įrengtame „Rimi Drive“ punkte net neišlipdami iš automobilio.

Kartu su „Rimi“ naujame pastate veiks „Gintarinė vaistinė“, namų apyvokos reikmenų bei drabužių parduotuvė „Pepco“ ir grožio studija. O šalia prekybos centro įrengta erdvi 93 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, 9 elektromobilių įkrovimo stotelės ir specialios vietos dviračiams, šeimoms bei neįgaliesiems, tad lankytojų srautą net ir šventiniu laikotarpiu suvaldyti bus nesunku.