Bukiškyje atidaryta „Rimi“

0
376

Vilniaus rajone, duris atvėrė nauja prekybos tinklo parduotuvė. Šiemet tai jau šeštasis naujas „Rimi“ prekybos centras Lietuvoje, o iki metų pabaigos planuojama atidaryti dar vieną šio tinklo parduotuvę. Į atidarytos „Supermarket“ formato parduotuvės įrengimą įmonė investavo apie 700 tūkst. eurų. Kartu su „Rimi“ pastate veiks ir „Gintarinė vaistinė“, namų apyvokos reikmenų bei drabužių parduotuvė „Pepco“, taip pat įsikūrė grožio studija. Šventinę atidarymo savaitę pirkėjų lauks specialios akcijos bei pasiūlymai.

Parduotuvių skaičių didina tankiai apgyvendintuose priemiesčiuose

Vilniaus rajone, gausiai apgyvendintame Bukiškyje, naujas „Rimi“ prekybos centras įsikūrė adresu Nesvydžiaus g. 20. Jis pastatytas visai netoli pagrindinio magistralinio kelio Vilnius–Panevėžys bei šalia Bajorų gyvenvietės. Anot „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės, plėtrai įmonė siekia pasirinkti kuo patogesnes vietas pirkėjams. 

„Pastaraisiais metais plečiame savo parduotuvių tinklą aplink Vilnių įsikūrusiuose ir tankiai apgyvendintuose priemiesčiuose. Vystome naujus prekybos centrus arčiau priemiesčiuose gyvenančių ir mieste dirbančių šeimų, kad palengvintume jų kasdienį apsipirkimą. Šiame prekybos centre bus patogu apsipirkti važiuojant nuo Santariškių pusės link Bajorų, ištrūkus iš miesto spūsčių ar keliaujant toliau – link Panevėžio ir kitų šalia A2 magistralės įsikūrusių miestų: Maišiagalos, Širvintų, Ukmergės. Jaučiame, kad iš miesto keliaujantys bei šalia gamtos gyvenantys pirkėjai nori apsipirkti kuo greičiau ir patogiau. Atsižvelgę į tai pritaikome tokių prekybos centrų infrastruktūrą“, – pasakoja I. Miklienė. 

Į naujausios tinklo parduotuvės įrengimą investuota apie 700 tūkst. eurų., o prekybiniam plotui skirta 1 000 kv. m. Šalia prekybos centro įrengta erdvi 76 vietų automobilių stovėjimo aikštelė su specialiomis vietomis šeimoms ir neįgaliesiems. Taip pat įrengta 12 elektromobilių įkrovimo taškų, dviračių statymo vietos.