Rudaminos turgavietėje tęsiama rekonstrukcija: darbus planuojama baigti 2024 m. vasarą

0
32

„Po neplanuotos pertraukos grįžtame su Rudaminos turgavietės rekonstrukcijos darbais. Ir nors su šiuo projektu savivaldybė startavo dar 2021 m., tačiau dėl užsitęsusių ESO tinklų klojimo darbų ir atsiradusios būtinybės atlikti projekto perplanavimą dėl lietaus nuotekų išvedimo, turgaus rekonstrukcija buvo kuriam laikui sustojusi“, – apie įgyvendinamą projektą pasakoja Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Vladislav Kondratovič.

Numatyta, kad darbų kaina sieks 1,8 mln. Eur. Vilniaus rajono savivaldybė šiam projektui skirs 0,7 mln. Eur, Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto lėšos sudarys 1,1 mln. Eur.

Įgyvendinus Rudaminos turgaus rekonstrukcijos projektą bus išplėsta teritorija. Numatoma įrengti lauko paviljonus ir stogines su prekystaliais, sutvarkyti infrastruktūrą, įrengti kelias platesnes prekybos vietas negalią turintiems prekybininkams. Atsiras lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelės klientams ir aikštelės prekybininkams, kuriose jie galės saugiai palikti lengvuosius ir krovininius automobilius, mikroautobusus. Taip pat numatytos vietos ir prekybai iš automobilių.

Iš viso Rudaminos turgavietės teritorija bus suskirstyta į 7 prekybos zonas, kuriose bus sudarytos sąlygos prekiauti maisto ir ne maisto prekėmis, įvairiais sodinukais ir augalais, žemės ūkio technika ir produkcija, ūkiniais gyvūnais bei naminiais paukščiais.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija