Vyko į krepšinio rungtynes, vežėsi „žolės“

0
91

Vakar apie 16 valandą 35 minutės Vilniaus rajone, Maišiagaloje, Kelių policijos skyriaus ekipažas pastebėjo Mokyklos gatve važiuojantį automobilį BMW – jo vairuotojas sukėlė įtarimų dėl jauno amžiaus, todėl pareigūnai nusprendė jį sustabdyti ir patikrinti.

Kaip paaiškėjo, automobiliu BMW į krepšinio varžybas Vilniuje važiavo du asmenys – dvidešimt trejų metų amžiaus vairuotojas (gimęs 1999 m.) bei dvidešimt vienerių metų amžiaus keleivis (gimęs 2002 m.). Kadangi automobilio salone, buvo juntamas degintų kanapių kvapas, pareigūnai paklausė, ar šie nevartojo narkotinių medžiagų. Abu vyrai atsakė, kad retkarčiais rūko „žolę“. Vairuotojas neslėpė, kad prieš kelias dienas Vilniuje už 20 eurų abu jie nusipirko narkotikų – apie 1,5 g augalinės kilmės kanapių-marihuanos. Į klausimą, ar turi narkotinių medžiagų, BMW keleivis prisipažino dar turįs jų ir iš striukės kišenės ištraukė metalinę dėžutę, kurioje buvo žalsvas plastikinis maišelis su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga bei viena susukta cigaretė su augalinės kilmės galimai narkotine medžiaga. Paklausus, kokia medžiaga yra maišelyje, jaunas vyras pripažino, kad tai – marihuana asmeniniam naudojimui.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d.).

Vilniaus apskr. VPK informacija