Rūpinasi vežėjais, tačiau keleiviais nelabai

0
251

Vilniaus rajono savivaldybė nusprendė kompensuoti vežėjų patiriamus nuostolius, kurie susidarė dėl karantino nutraukus moksleivių keliones į ugdymo įstaigas. Tuo tarpu vilnijosnaujienos.lt ne kartą atkreipė dėmesį, jog infrastruktūriniai pavežėjimo objektai krašte tiesiog tragiškos būklės arba iš viso jų beveik nėra.

Skundžiasi keleiviai nuo Avižienių iki Girgaičių ir net Medininkų. Pastarajame miestelyje autobusų stotis labiau panaši į kiaurą vėjo perpučiamą dviejų aukštų daržinę, kurioje ant galvos, esant nepalankioms oro sąlygoms, gali užkristi ir kokia nors čerpinio stogo detalė. Būtent dėl šios priežasties kelių landų autobusų stotis – dažniausiai tuščia.

„Nėjau ir neisiu aš į tą apgriuvusią daržinę, geriau skėtį išskleisiu ir stovėsiu atokiau“, – sakė į neaiškios paskirties statinį pažvelgusi mergina.

Tinkamai įrengtų stotelių Vilniaus rajone tikrai trūksta. Tuo tarpu rūpestis vežėjais – akivaizdus. Tai įrodo ir paskutinis Tarybos sprendimas – bus kompensuotos negautos pajamos už 2020 m. balandžio – birželio mėnesius pagal 2020 m. kovo mėnesį galiojusius Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje esančių mokyklų mokinių vežiojimo maršrutiniais autobusais sąrašus.