Sulaikė pavojų aplinkiniams kėlusį ir nurodymų nevykdžiusį girtutėlį vairuotoją

0
40

Vakar tarnybą vykdęs VSAT Varėnos pasienio rinktinės Tribonių pasienio užkardos pareigūnas pasienio ruože, kelyje Šalčininkai–Eišiškės ties Tartoko kaimu (Šalčininkų r.), pastebėjo įtartinai manevruojantį amikroautobusą „Renault Trafic“ lietuviškais registracijos numeriais. Pasienietis nutarė jį sustabdyti ir patikrinti, tačiau vairuotojas staiga nusuko į miško keliuką ir pavažiavęs sustojo.

Priėjęs prie mikroautobuso ir pamatęs vairuotoją VSAT pareigūnas išsyk suprato, kad vyras smarkiai apsvaigęs nuo svaigalų. Nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, asmuo kalbėjo nerišliai. Vairuotojo paprašius pateikti dokumentus, šis ne tik atsisakė tai padaryti, tačiau be leidimo išlipo iš automobilio, ėmė agresyviai elgtis. Žodinių įspėjimų liautis ir grįžti į automobilį nepaisęs bei toliau įžūliai besielgęs vairuotojas buvo sutramdytas fizine jėga ir antrankiais.

Paaiškėjo, jog tai yra 58-erių Šalčininkų gyventojas. Neblaivų, pavojų sau ir kitiems eismo dalyviams kėlusį vairuotoją bei mikroautobusą VSAT pareigūnas perdavė policininkams. Jie spręs, kaip bausti šalčininkietį, kuriam buvo nustatytas sunkus (3,07 promilės) girtumo laipsnis.

Be to, šiam asmeniui teks atsakyti ir už VSAT pareigūno teisėtų nurodymų ar reikalavimų nevykdymą. Už tokį nusižengimą numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės informacija