Šalčininkėliai taps laisvalaikio ir sporto traukos centru

0
239

Šalčininkų rajono V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre startavo remonto darbai. Buvusios Šalčininkėlių mokyklos pastatas pritaikomas laisvalaikio ir sporto poreikiams.

„Šalčininkėliai išsidėstę patogioje vietoje, tarp Šalčininkų ir Jašiūnų, susisiekimas yra geras, o buvusios mokyklos pastatas, kuriame įsikūrėme, turi didelį potencialą. Centre yra viena didžiausių rajono sporto salių, kuri bus atnaujinta ir pritaikyta mišrioms sporto šakoms, tačiau labiausiai dėmesys skiriamas salės futbolui. Bus atnaujintas ir bendrabutis, tad turėsime sąlygas organizuoti sporto stovyklas. Planuojamos treniruoklių salė, daugiafunkcinė salė fitneso, bokso, kovos menų užsiėmimams, taip pat meno dirbtuvė, vaikų erdvė, jaunimo erdvė, kaip ir anksčiau veiks biblioteka. Įgyvendinus projektus ir sudarius funkcionavimo sąlygas, centras tarnaus rajono gyventojams siūlydamas aktyvaus laisvalaikio užsiėmimus su veikloms skirtomis patalpomis, – pasakoja V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centro direktorius Edgaras Alkovski.

Po rangos sutarties pasirašymo ir statybvietės perdavimo rangovo žinion Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos atstovai  susitiko su rangovais UAB „Dusmenėliai“. Aptarti kapitalinio remonto darbų terminai ir eiga. Planuojama, kad V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre bus atlikti inžinerinių tinklų ir komunikacijų atnaujinimo, patalpų perplanavimo ir pritaikymo sporto, laisvalaikio, kultūros ir verslo veikloms darbai. Čia atsiras patalpos jaunimui, vaikams, senjorams. Biblioteka tęs veiklą atnaujintose ir įrengtose patalpose, kitaip atrodys ir sporto salė, žiūrovai galės stebėti varžybas naujose tribūnose. Jaunimas ir sporto mėgėjai turės galimybę sportuoti šiuolaikinėse treniruoklių ir daugiafunkcinėje salėse. Realizuojant projektą bus įsigyta nemažai šiuolaikinės vaizdo, garso, kompiuterinės ir buitinės įrangos.

Šiuo metu statybininkai atlieka demontavimo, ardymo, paruošiamuosius ir inžinerinių tinklų bei komunikacijų įrengimo darbus. Numatoma, kad atsinaujinęs V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centras atvers duris po metų.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija