Šalčininkų r. policija sunaikino dar vieną naminukės „fabrikėlį“

0
131

Kratos metu rastas ir paimtas aparatas naminei degtinei gaminti, apie 190 l jau pagamintos naminukės, apie 900 l brogos.

Reaguojant į gyventojų pranešimus ir siekiant mažinti alkoholio prieinamumą ir šešėlinės ekonomikos apraiškas, po ilgalaikio tyrimo, vasario 7 d. policinės priemonės metu Baltosios Vokės sen., Žagarinės k., pas vietos gyventoją (gimusį 1972 m.), vietinių vadinamą ,,girininku“, buvo atlikta krata – jos metu rastas ir paimtas aparatas naminei degtinei gaminti, apie 190 l naminės degtinės, apie 900 l brogos bei daiktas, panašus į šaunamąjį ginklą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 2 d.). Įtariamajam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Ir šįkart Šalčininkų rajono policija sėkmingai panaudojo droną, kurį gavo iš Šalčininkų rajono savivaldybės, o sunkiai įveikiamas bekeles įveikė visureigiu „Land Cruiser“ su galingu varikliu ir specialia įranga.

Policijos pareigūnai dėkoja vietos gyventojams už pagalbą kovojant su šešėlinės ekonomikos apraiškomis.

Vilniaus apskr. VPK informacija