Šalčininkų rajone daugiausia problemų su greičio mėgėjais, su smurtu artimoje aplinkoje ir nelegalia prekyba akcizinėmis prekėmis

0
608

Apie tai  Šalčininkų policijos komisariato viršininkas Andžej Grudinskij informacija dalinosi savivaldybės Nusikaltimų prevencijos ir kontrolės komisijos posėdyje.

Pareigūno teigimu, dažniausiai nusikalsta neblaivūs asmenys, todėl rajone sustiprinta kova su pogrindiniais alkoholio prekeiviais. Be to, pastaruoju metu policijos pareigūnų veiksmai prisidėjo ne tik prie šešėlinės prekybos išaiškinimo, bet kartu ir smurto mažinimo.
Pasak viršininko taip pat sustiprinta ir eismo kontrolė.

„Smulkių pažeidimų mums nėra. Vairuotojai baudžiami už kalbėjimą mobiliuoju telefonu, už vairavimą neprisisegus saugos diržų, netinkamai pastatytą automobilį. Visi pažeidimai fiksuojami. Žinoma, reaguojama ir į aršiausius. Pastarąjį savaitgalį policijos pareigūnai Šalčininkų rajone atėmė teises vairuoti automobilį greitį viršijusiems keturiems asmenims. Mano žiniomis, situacija jau pagerėjo, tačiau reikia ir toliau dirbti, – kalbėjo Šalčininkų policijos komisariato viršininkas A. Grudinskij.

Kaip vieną iš gerų prevencinių priemonių komisariato viršininkas įvardijo bendrus policijos pareigūnų ir socialinių darbuotojų išvykimus į problemines šeimas. Kartu jis ragino vykti ir Vaiko teisių tarnybos specialistus.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija