Šalčininkų rajone renkamos gražiausios sodybos

0
667

Gražiausiai sutvarkytus namus konkursui siūlė rajono seniūnijų seniūnai. Vertinimo komisijos nariai aplankė 18 sodybų Akmenynės, Baltosios Vokės, Butrimonių, Dainavos, Gerviškių, Kalesninkų, Pabarės, Poškonių, Šalčininkų, Turgelių seniūnijose.

Pasak vertinimo komisijos narių, kai kurie apžiūrimi plotai primena net botanikos sodus, juo labiau, kad tokius gamtos stebuklus sukuria patys sodybų šeimininkai. Vertintojai sako, kad įvertinti gražiai tvarkomas teritorijas nėra lengva. Pasak Stanislavo Lebedžio, komisijos pirmininko, savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjo, džiugina tai, kad rajono žmonės trykšta noru gyventi gražiai ir sodybos tvarkomos pačių šeimininkų rankomis, be patarėjų ir dizainerių, o prie gražios aplinkos kūrimo prisideda visa šeima. 

„Gražiausios sodybos konkursas organizuojamas siekiant skatinti Šalčininkų rajono gyventojus puoselėti savo sodybų ir jų aplinkos, kraštovaizdžio tvarkymo ir gražinimo tradicijas. Pasiūlytos apžiūrai sodybos bus suskirstytos pagal miesto ir kaimo kategorijas. Manau, kad tose kategorijose atrinksim ir bus nominuoti tie žmonės, kurie labai gražiai tvarkosi“, – sako vertinimo komisijos pirmininkas Stanislovas Lebedis.

Konkurso nugalėtojai paaiškės rudenį vyksiančios Derliaus šventės metu.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija