Šalčininkų rajone, šalia veikiančio aparato naminei degtinei gaminti, pareigūnai sulaikė jiems labai gerai pažįstamą sutuoktinių pora, kurie sistemingai užsiima naminukės gamyba

0
48

Sulaikymo metu Pabarės seniūnijoje, Nevainionių kaime, miško masyve, sutuoktiniai jau buvo spėję pagaminti apie 40 litrų naminės degtinės. Poros nelegali veikla nustebino pareigūnus, nes nelegalios veiklos ėmėsi nepraėjus nei mėnesiui kai buvo sulaikyti už tą pačią veiką.

Prieš 3 savaites jie buvo sulaikyti gabenant 50 litrų naminės degtinės Šalčininkų rajono keliais, o atliktos kratos metu pas juos rasta dar apie 20 litrų naminės degtinės. Tačiau šių degtindarių nelegalaus verslo nesustabdo net baudžiamosios atsakomybės grėsmė.

Nusikalstamą veiką atskleidė speciali kovai su pavojingais visuomenei nusikaltimais įkurta ir Šalčininkų rajone dirbanti pareigūnų grupė. Ši grupė per pastaruosius metus atskleidė ne vieną nusikaltimą nelegalaus alkoholio, neteisėto kontrabandinių akcizinių prekių apyvartos, srityse, taip pat prioritetas teikiamas vagysčių ir sukčiavimų atskleidimui. Pilietiški gyventojai su pareigūnais nuolatos dalijasi aktualia informacija apie nusikalstamumo apraiškas Šalčininkų rajone, o Šalčininkų savivaldybė prisideda, kad pareigūnai turėtų šiuolaikiškos įrangos kovai su nusikaltimais rajone.

Šalčininkų rajono policija dėkinga gyventojams už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant teisės pažeidimus. Pastebėjus galimai daromus teisės pažeidimus ar nusikalstamą veiką prašome pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112 arba per elektroninių policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt.

Vilniaus apskr. VPK informacija