Šalčininkų rajono policija ėmėsi tramdyti greičio mėgėjus: nuo lapkričio pradžios išaiškino 41 greičio viršijimo atvejį

0
210

Rajono komisariato pareigūnai spalio mėnesį sulaukė ne vieno Turgelių gyventojo nusiskundimo dėl dideliu greičiu važinėjančių transporto priemonių per gyvenvietę.

Reaguodami į minėtus pranešimus, policijos pareigūnai nuo lapkričio pradžios vykdė neviešo pobūdžio policines priemones. Padedant vietos gyventojams, buvo nustatyta 16 įvairaus pobūdžio teisės pažeidimų: vairuotojai vairavo transporto priemones neprisisegę saugos diržų, vairuojant naudojosi mobiliojo ryšio telefonais rankomis, pažeidinėjo parkavimo taisykles ir kt. Taip pat, reaguojant į gyventojų pranešimus apie ,,kelių erelių“ daromus pažeidimus, nustatyta 40 greičio viršijimo atvejų (ribotas greitis ženklo 40 km galiojimo zonoje).

Nuo lapkričio 16 d. Šalčininkų rajono policija vykdys policines priemones drausminti vairuotojus, vairuojančius ir besinaudojančius mobiliaisiais telefonais be laisvų rankų įrangos. Nustatant tokio pobūdžio teisės pažeidimus, bus plačiai taikomos įvairios policinės priemonės: neviešas patruliavimas, taip pat kiti netikėti policijos pareigūnų naudojami efektyvūs teisės pažeidimų ,,kelių chuliganams“ nustatymo būdai, įvairi technika (fotoaparatai, žiūronai ir kt.)

Policija tikisi gyventojų supratingumo ir prašo kiekvienąkart pastebėjus KET pažeidimą (policija reaguos ir vertins bet kokio pobūdžio teisės pažeidimus ir principingai taikys nuobaudas), fiksuoti pažeidėjų daromus pažeidimus ir pranešti policijos pareigūnams, skambinti skubios pagalbos tel. 112.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už suteiktą informaciją ir prašo ateityje likti aktyviais bendradarbiaujant su policija.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija