Salininkuose aptiko naminukės „fabrikėlį“

0
227

Jo savininkas patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, jam gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Veikiantis savadarbis aparatas naminei degtinei gaminti rastas vakar Daškūnų gatvėje, kai Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus pareigūnai kartu su kolegomis iš Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimo valdybos atliko kratą namuose ir ūkiniuose pastatuose. Be veikiančio aparato pareigūnai rado ir paėmė 5 l skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą, tris statines su 600 l raugo, paruošto naminukei gaminti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).

Vilniaus apskrities policija ragina gyventojus nelikti abejingais, būti pilietiškais ir apie vietas, kuriose prekiaujama nelegaliais alkoholio ar tabako gaminiais, ar asmenis, užsiimančius neteisėta veikla, pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Vilniaus apskr. VPK informacija