Saulei kasdien vis labiau kaitinant oro temperatūrą, vilniečiai, svajojantys išbandyti kelionę kabrioletu, tą padaryti galės kur kas paprasčiau

0
128

Automobilių dalijimosi platforma „Bolt Drive”, vasarį startavusi Lietuvos sostinėje, plečia premium klasės automobilių pasirinkimą ir siūlo išbandyti kelis naujus išskirtinius modelius: į Vilniaus gatves išrieda „Tesla Model Y”, „BMW 4 Series Convertible”, „VW T-Roc Cabriolet”, „VW Arteon”, „Audi e-tron” ir „Audi e-tron Sportback”. Iki šiol aukštesnės klasės segmentą platformoje atstovavo kelios dešimtys „Audi A4″ ir „Audi A5″ automobilių. Iš viso šiuo metu „Bolt Drive” vartotojams siūlo daugiau kaip 600 automobilių, o netrukus jų skaičius turėtų dar didėti paslaugai startavus kituose šalies miestuose.

Susirasti ir užsisakyti vieną iš minėtų automobilių vartotojai gali įprastu būdu – per „Bolt” susisiekimo programėlę, joje pasirinkus filtrą pagal automobilių modelius.

Pasak „Bolt Drive” operacijų vadovo Lietuvoje Svajūno Aliukonio, naujausias pasiūlos papildymas 9 prabangesnės klasės automobiliais, nors ir simbolinis, bet tik patvirtinantis užsibrėžtus tikslus.

„Kai sakome, kad turime pasiūlyti alternatyvą nuosavam automobiliui pagal kiekvieno poreikius, reikia atsižvelgti ne tik į praktinius, bet ir emocinius dalykus. Pripažinkime, Lietuvos žmonės myli automobilius, mėgsta išbandyti naujus žymiausių pasaulio gamintojų  modelius, tačiau konkrečiai kabrioletas mūsų oro sąlygomis dažniau yra svajonės įgyvendinimas, nei racionalus poreikis. Taigi, Vilniaus gatvėse nuo šiol matysime efektyviausiai išnaudojamus kabrioletus šalyje arba prieinamiausiai įgyvendintas automobilistų svajones”, – šypsosi S. Aliukonis.

Jo teigimu, sudominti užkietėjusius automobilių entuziastus dalijimosi automobiliais – ambicinga užduotis, kuriai svarbu pasiekti kuo platesnę vairuotojų masę, todėl modelių pasirinkimą „Bolt Drive”  didins nuosekliai.

Šiuo metu „Bolt Drive” veikia Vilniuje, Rygoje, Jūrmaloje, Jelgavoje, Taline ir Lione, tačiau dar šiemet numatoma plėtra naujuose miestuose tiek Europoje, tiek Baltijos šalyse.