Savaitgalį daug darbo Vilniaus apskrityje turėjo ugniagesiai gelbėtojai

0
17

Penktadienį 18.18 val. buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Vievio seniūnijoje, Zabakos kaime, medžio ir miško apdirbimo įmonės sandėlyje dega sukrautos pjuvenos. Atvykus ugniagesiams, iš pastato veržėsi dūmai. Gaisro metu apdegė ir vandeniu buvo sulieta apie 100 kub. m pjuvenų. Įmonės darbuotojai, pasitelkę traktorių ir savivartį, į lauką išvežė apie 40 kub. m pjuvenų. Kilus gaisrui pradėjo veikti pastate įrengta automatinė gaisro gesinimo sistema.

19.07 val. Šalčininkų rajone, Dieveniškių seniūnijoje, Jurgelionių kaime, liepsnojo du ūkiniai pastatai ir gyvenamojo namo stogas. Gaisro metu sudegė ūkinių pastatų stogai, išdegė jų vidus, sudegė gyvenamojo namo priestato stogas, dalis namo stogo, išdegė palėpė. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienį, 7.38 val., Vilniuje, Popieriaus gatvėje, iš dviejų aukštų medinio daugiabučio veržėsi dūmai. Gaisro metu išdegė vieno buto kambarys, apdegė baldai.

Sekmadienį, 8.50 val., gaisras kilo viename iš daugiabučio butų Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje. Iš buto antrajame aukšte veržėsi dūmai. Virtuvėje apdegė viryklė su puodais ir spintelės. Gaisras buvo užgesintas iki atvykstant ugniagesiams. Buto gyventoją apžiūrėjo greitosios pagalbos medikai. Ji nenukentėjo. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

10.45 val. gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Kalvelių kaime, liepsnoja parduotuvė. Gaisro metu medinis pastatas bei jame buvusi įranga sudegė. Ugniagesiai išsaugojo šalia stovintį medinį namą. Priešgaisrinė signalizacija parduotuvėje buvo įrengta.

16.09 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Mickūnų seniūnijoje, Galgių kaime, atvira liepsna dega miško paklotė. Gaisro metu išdegė 1 ha paklotės.

Šiandien naktį, Ukmergės rajone, Vidiškių seniūnijoje, Šventupės kaime, dviejose vietose degė 3 vasarnamiai. Vienas vasarnamis sudegė visiškai, kiti smarkiai apdegė.

Iš viso per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 155 gaisrų, iš jų 70 – žolės ir miško paklotės, ir atliko 89 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, du buvo traumuoti.

PAGD informacija