Savaitgalį viename iš gaisrų žuvo du žmonės

0
118

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 68 gaisrų ir atliko 85 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu žuvo du žmonės, vienas buvo traumuotas. Penktadienį, 9.08 val., ugniagesiai buvo kviesti į Ateities gatvę Vilniuje, nes apleistame pastate buvo jaučiamas dūmų kvapas. Ant sudegusių padangų jie rado smarkiai apdegusio vyro kūną, o prie durų buvo rastas galimai nuo dūmų užtroškusio kito vyro kūnas.

12.55 val. Ukmergės rajone, Veprių miestelyje, daugiabučio namo trečiajame aukšte atvira liepsna degė butas. Jo savininkas dėl apsinuodijimo dūmais buvo išvežtas į ligoninę. Gaisro metu išdegė virtuvė.

15.24 val. buvo gautas pranešimas apie gaisrą medžio apdirbimo įmonės pastate Širvintų rajone, Jauniūnuose. Atvykus ugniagesiams, liepsnojo vieno aukšto medinis pastatas. Gaisro metu sudegė jo stogas, pusė perdangos, viduje apdegė sienos, medžio apdirbimo staklės ir medžio dirbiniai.

Sekmadienį, 16.56 val., AB „Orlen Lietuva“ dispečerė pranešė, kad gamybos padalinyje, įrenginyje, dega reaktorius. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad, vykdant įrenginio stabdymo ir aušinimo darbus, apie 20 m aukštyje per vamzdyno sujungimą nutekėjo ir užsidegė vandenilio dujos. Ugniagesiai užgesino gaisrą. Atlikus oro matavimus, sprogios aplinkos neužfiksuota.

Penktadienį, 16.40 val., buvo pranešta, kad Širvintų rajone, Aukštųjų Viesų kaime, namo katilinėje iš vidaus užsirakino dvejų metų vaikas. Atvykę ugniagesiai atidarė katilinės duris ir išlaisvino vaiką. Jis perduotas mamai.

PAGD informacija