Savaitgalį vienas žmogus apdegė gaisre

0
113

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai iš viso vyko gesinti 125 gaisrų ir atliko 101 gelbėjimo darbą. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus. Sekmadienio naktį, 2.43 val., ugniagesiai skubėjo į Šalčininkų rajono Butrimonių kaimą, kur iš vasaros virtuvės veržėsi dūmai. Iš pastato jie išvedė rankas apdegusį vyrą. Jis buvo perduotas greitosios pagalbos medikams. Jam medicinos pagalba buvo suteikta vietoje. Gaisro metu aprūko virtuvės sienos, apdegė čiužinys.

Penktadienį, apie 16 val., Vilniuje, Medaus gatvėje, liepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro metu sudegė apie 80 kv. m stogo dangos, palėpėje įrengtame kambaryje apsilydė dailylentės.

Sekmadienį, 15.17 val., pranešta, kad Varėnos rajone, Kaniavos seniūnijoje, nuo miško pusės kyla dūmai. Atvykus ugniagesiams, degė miško paklotė. Gaisro metu išdegė apie 10 arų paklotės.

13.20 val., pranešta, kad Trakų rajone, Burokų kaime, tvenkinyje skęsta vyras. Atvykus ugniagesiams, žmogus jau buvo ištrauktas į krantą ir gaivinamas. Ugniagesiai perėmė gaivinimą, deja, atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro mirtį.

16.04 val. pranešta, kad Vilniuje, Užusienio gatvėje, miške, pelkėje, yra įklimpęs šuo. Ugniagesiai jį ištraukė ir perdavė VšĮ „SOS gyvūnai“ darbuotojui.

PAGD informacija