Savivaldybė finansiškai remia vilniečių įdarbinimą

0
227

Vilniaus valdžia praneša, jog padeda vilniečiams lengviau įsitraukti į darbo rinką – trečius metus iš eilės įgyvendina Užimtumo didinimo programą ir kviečia darbdavius teikti paraiškas subsidijoms gauti. Konkurse gali dalyvauti Vilniaus savivaldybės įmonės, akcinės bendrovės, uždarosios akcinės bendrovės, socialines paslaugas teikiančios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, ne pelno siekiančios įstaigos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai, biudžetinės ir viešosios įstaigos, kurių valdyme dalyvauja Savivaldybės administracija, taip pat seniūnijos, bei verslo įmonės vykdančios veiklą Vilniuje. Programa bus įgyvendinama iki šių metų lapkričio 29 dienos.

Užimtumo didinimo programoje dalyvaujantys darbdaviai galės įdarbinti vilniečius, užsiregistravusius Užimtumo tarnyboje ir atitinkančius bent vieną iš šių kriterijų: jaunuolius, buvusius globos namų auklėtinius ir neturinčius 25 metų, nėščias moteris, asmenis, sugrįžusius iš laisvės atėmimo vietų, piniginės socialinės paramos gavėjus, žmones priklausomus nuo narkotikų, prekybos žmonėmis aukas, grįžusius į Lietuvą nuolat gyventi politinius kalinius, tremtinius, patiriančius socialinę riziką bei vyresnius kaip 40 metų vilniečius.

Pageidaujantys dalyvauti Užimtumo didinimo programoje darbdaviai turi pateikti paraišką su priedais iki 2019 m. rugsėjo 23 d. 9 val. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos E. miesto departamento Interesantų aptarnavimo skyriui

 

Vilniaus m. savivaldybės informacija