Per kruopščiai suplanuotą operaciją Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė narkotinių medžiagų prekeivį

0
32

Pareigūnams dar lapkritį tapo žinoma, jog sostinės senamiestyje asmuo aktyviai platina narkotinę medžiagą – karfentanilį (sintetinė narkotinė medžiaga, itin stiprus opinoidinis analgetikas, kuris pakeitė anksčiau dažnai sutinkamą heroiną).

Gavusi tokios informacijos policija ėmėsi visų būtinų veiksmų, kad didelę socialinę žalą daranti nusikalstama veika būtų užkardyta.

Tyrimo metu nustatyta, kad asmuo (gimęs 1985 m.), laikydamasis atsargumo ir konspiracijos, nuolatos keičia savo buvimo bei gyvenamąsias ir susitikimo su pirkėjais vietas, mobiliojo ryšio telefonus.

Pareigūnų sumanumo dėka – puikiai pasirinkto tyrimo plano ir strategijos – nusikalstamą veiką vykdęs asmuo buvo sulaikytas. Nustatyta, kad jis yra jau ne kartą teistas už tokio pobūdžio nusikalstimus.

Taip pat buvo nustatyta ir jo laikino apsistojimo vieta – svečių namai, kuriuose atliktos kratos metu buvo surastos ir paimtos įvairios priemonės, skirtos narkotinių medžiagų fasavimui, elektroninės mažų svorių svarstyklės, pinigai, galimai įgyti vykdant nusikalstamą veiką bei paruoštos prekybai narkotinės medžiagos – 76 jau paruošti folijos lankstinukai su narkotine medžiaga.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija