Apleista landyne su krūva atliekų virtusioje privačios turgavietės teritorijoje Šeškinėje pradėti geltonųjų paviljonų demontavimo darbai

0
31

Sklypo savininkas imasi priemonių, kad statiniai nekeltų pavojaus žmonių gyvybei, sveikatai ir aplinkai, o ateityje planuojama, kad šioje vietoje galėtų įsikurti multifunkcis prekybos ir gyvenamosios paskirties kompleksas.

„Vidury miesto atsiradęs netvarkomas ir akivaizdų pavojų aplinkai ir gyventojams kėlęs šiukšlynas pagaliau bus sutvarkytas, o iki šiol neprižiūrėta ir apleista viešoji erdvė prisidės prie Šeškinės rajono pokyčių. Sveikinu privataus verslo atstovus, kurie nusprendė savo lėšomis prisidėti sprendžiant šią opią problemą, o savivaldybė savo ruožtu glaudžiai bendradarbiavo su verslu ir įsiklausius į gyventojų pastabas ėmėsi veiksmų“,  – sako Vilniaus meras Valdas Benkunskas.

Apleista landyne su krūva atliekų virtusi privačios turgavietės teritorijoje Šeškinėje pradėti geltonųjų paviljonų demontavimo darbai

Iki 2015-ųjų dar eksploatuotos turgavietės teritorijoje stovintys geltonieji kioskai, teismui nusprendus, kad vietoj turgavietės turi būti atkurtos nuosavybės teises į žemę, sklypas savininkams grąžintas su visais statiniais. Atkuriant nuosavybės teises, naujieji sklypo savininkai pateikė notaro patvirtintą įsipareigojimą statinius nukelti. Tačiau kioskai stovėjo iki šiol ir teritorija virto pavojingu šiukšlynu.

Gegužę pasikeitus sklypo savininkui, jis įpareigotas imtis priemonių paviljonų priežiūrai organizuoti, suremontuoti, rekonstruoti arba nugriauti statinius.

Vilniaus m. savivaldybės informacija