Šią savaitę Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai vykdė vairuotojų blaivumo kontrolės priemones: rezultatai maloniai nustebino

0
357

Patikrinus daugiau nei dviejų šimtų transporto priemonių vairuotojų blaivumą paaiškėjo, jog  tik vienas vairavo neblaivus. Tačiau leistinos normos jis neviršijo ‒ į alkoholio matuoklį įpūtė 0,25 prom. Vairuotojas paaiškino, kad visuomet elgiasi atsakingai, sėdo už vairo tik tuomet, kai jo turimas alkoholio matuoklis rodė neviršijančią normą. Paaiškėjo, kad jis vakare vartojo alkoholį, o kitos dienos ryte, besiruošdamas į darbą, pasitikrino savo blaivumą alkoholio matuokliu ‒ teko palaukti pora valandų ir tik tuomet sėdo už vairo.

Visi tikrinti vairuotojai buvo atsakingi: turintys teisę vairuoti transporto priemones, vairavo techniškai tvarkingus automobilius, turėjo privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą.

Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi, kad vairuotojų sąmoningumas gerokai išaugo ‒ dauguma jų  suvokia, kad neatsakingas elgesys kaip vairavimas esant neblaiviam gali turėti itin skaudžių pasekmių.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija