Šimtmečio dainų šventės eisenoje – rajonų merai, ministrai ir net limuzinas su žmogumi, labai panašiu į Prezidentą Antaną Smetoną

0
294

Bene ryškiausi parade buvo Kauno miesto ir rajono atstovai. Pastarųjų, galbūt, daugiau nei vilniečių – įspūdis toks, jog ir vėl pasistengė nušluostyti nosį. Visi renginio žiūrovai buvo apdalinti trispalvėmis vėliavėlėmis su laikinosios sostinės heraldika, tad vilniečiai ir jų svečiai dalyviams mojavo kauniečių atributika.

Beje, kauniečiai ir žengė eisenos priekyje. Netrukus po jų pasirodė ir Vilniaus rajono atstovai. Tarp jų – Rudaminos ir Nemenčinės muzikos mokyklų mokytojai ir mokiniai.

Praslinkus pusantros valandos kolona pradėjo strigti. Tad žiūrovams atsirado puiki proga pabendrauti su Dainų šventės dalyviais. Pastarieji liepsnojo gera nuotaika ir ja stengėsi uždegti jiems plojusius ir šventinius sveikinimus siuntusius žiūrovus.

„Atvažiavome pirmadienį, o šiandien, pasibaigus koncertui, atgal į Mažeikius“, – vilnietei žemaitiškai pasakojo paaugliško amžiaus mergaitė.

Iš viso Dainų šventėje dalyvauja maždaug 35 000 dalyvių iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių.