Širvintose – „Švaros savaitė“

0
214

UAB „VSA“ ir savivaldybės administracija miestelėnams sudarė sąlygas atsisveikinti su nereikalingais daiktais, kurie paprastai į standartinius konteinerius netelpa. Devyniose Širvintų miesto vietose laikinai pastatytos 10-ties m3 talpyklos, kurias paslaugos teikėjas ištuštins savo sąskaita. Be to, visą mėnesį taip pat bus rinkamos stambiagabaritės atliekos visame rajone.

Apvažiavimo būdu bus surenkami nereikalingi baldai, buitinė technika, ir kt., išskyrus automobilių padangas ir pavojingas medžiagas, iki lapkričio 19 d.

Tai ne pirmas kartas, kai UAB “VSA” prie krašto švarinimo ir aplinkos puoselėjimo prisideda savo iniciatyva. Per pavasarinę talką “Darom” įmonė už savo lėšas surinko bei į sąvartyną išvežė akcijos dalyvių surinktas šiukšles.

„Tokios akcijos telkia bendruomenę, skatina pasirūpinti savo gyvenamąja aplinka ir bendromis erdvėmis. Panašiai su vietos gyventojais bendradarbiaujame ir kituose regionuose, kuriuose dirbame. Mūsų pagrindinis prioritetas  – kokybė ir nuolatinis teikiamų paslaugų gerinimas. O tokie aukšti tikslai įgyvendinami tik, kai paslaugos teikėjas ir jos gavėjai tampa tikrais partneriais ir maksimaliai atsakingais už rezultatą. Nieko širvintiškiams nekainuosianti akcija rengiama visame Širvintų mieste tuo pat metu, kai vyksta stambiagabaričių atliekų surinkimas rajone. Tad vienu metu visas kraštas turėtų tapti dar švaresnis ir gražesnis“, –  sakė UAB „VSA“ Širvintų rajono vadybininkas Alvydas Želnys.

Per „Švaros savaitę“ surinktos atliekos bus utilizuotos pačiu efektyviausiu būdu – jas sudeginant gamykloje, o gauta energija virs šiluma daugiabučiams ir kitiems vartotojams. Iš Vilniaus regiono deginimui skirtos šiukšlės gabenamos net į Klaipėdą, kurioje veikia vienintelis šalyje toks atliekų utilizavimo įrenginys.