Socialdemokratai turi tris kandidatus į Vilniaus merus, tuo tarpu rajone nauji raginimai pasistengti išrinkti ne Lenkų rinkimų akcijos kandidatą

0
245

Kairieji rinksis iš partijos vadovo Gintauto Palucko, parlamentarės Rasos Budbergytės ir Vilniaus tarybos nario Mariaus Skarupsko kandidatūrų. Auksė Kontrimienė atsisakė kandidatuoti.

Dešinieji Vilniaus rajone sprendžia kitokio pobūdžio reikalus. Jiems nuo liepos pradžios knieti pasiekti kiek kitokių rinkimų rezultatų nei iki šiol. Savivaldybę nuo nepriklausomybės pradžios valdo lenkai.

„1920 m. į Steigiamąjį Seimą balsuoti atėjo apie 90 proc. rinkėjų. Kaži koks aktyvumas bus praėjus 100 metų, 2019 m. rinkimuose.

Vilniaus rajone ir visoje Pietryčių Lietuvoje dėl želigovskininkų okupacijos rinkimai nevyko. Dabar situacija kita ir 2019 m. rinkimai vyks, todėl kviečiame visus būti pilietiškais, deklaruoti savo gyvenamą vietą Vilniaus rajone ir aktyviai dalyvauti renkant valdžią“, – rašoma Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovų platinamame pranešime.