Vilniaus rajone daugėja socialinių būstų

0
85

Vakar įkurtuvių nuotaikos vyravo Mickūnų miestelyje. 

„Džiaugiuosi, kad pavyko sėkmingai įgyvendinti šį projektą. Naujame pastate apsigyvens šeimos, kurios ne tik čia kurs gerbūvį bei jaukumą, bet ir aktyviai įsitrauks į vietos bendruomenės gyvenimą, – socialinio būsto atidarymo renginyje kalbėjo meras Robert Duchnevič. – Socialinio būsto plėtra yra labai svarbi Vilniaus rajone ir savivaldybė palaiko tokius projektus – planuojame statyti socialinių būstų daugiau. Mūsų politika orientuojasi į rūpinimąsi socialine sritimi, pabrėžiant jaunų šeimų gerovės stiprinimą“.

Daugiabutis pastatytas įgyvendino projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Vilniaus rajono savivaldybėje“, kurio vertė sudaro beveik 3 mln. Eur, iš kurių 1,4 mln. Eur skirta iš Savivaldybės biudžeto, o 1,6 mln. Eur sudaro Europos Sąjungos lėšos.

Dviejų aukštų 786 kv. metrų bendro ploto daugiabutis iškilo Mokyklos gatvėje vietoj buvusios mokyklos. Pastate įrengta 16 vieno-keturių kambarių butų, iš kurių 2 yra pritaikyti asmenims su judėjimo negalia. Socialiniai būstai aprūpinti būtina įranga: elektrinėmis viryklėmis (orkaitėmis), gartraukiais ir virtuvės baldais. 

Vilniaus rajono savivaldybės informacija