Sostinėje poliklinikos dirbs ir šventiniu laikotarpiu

0
223

Pacientus priims visi Vilniaus miesto savivaldybei pavaldūs pirminės sveikatos priežiūros centrai. Sustiprintu režimu paslaugas privalo teikti ir privatūs šeimos gydytojų kabinetai , kurie yra sudarę sutartis su teritorine ligonių kasa. Į Vilniaus mieste esančių ligoninių priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrius reikėtų kreiptis tik dėl skubiosios pagalbos.

Kokios paslaugos bus teikiamos šventinėmis dienomis?

Švenčių laikotarpiu bus teikiamos šeimos gydytojų (išskyrus imunoprofilaktikos, prevencinių programų ir profilaktinio sveikatos tikrinimo paslaugas), skubios odontologų, psichikos sveikatos paslaugos. Jos bus teikiamos tiek nuotoliniu, tiek tiesioginio kontakto būdu. Poliklinikos teiks radiologijos, echoskopijos, endoskopijos, chirurgijos ir medicininės laboratorijos paslaugas.

Ką svarbu žinoti apie darbo valandas?

Šeimos gydytojo ir kitas paslaugas teikiančios įstaigos dėl paslaugų teikimo šventiniu laikotarpiu gali sudaryti sutartis su kitomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, todėl daugiau informacijos apie darbą šventiniu laikotarpiu vilniečiai kviečiami susižinoti poliklinikų ir kitų šeimos gydytojo paslaugas teikiančių įstaigų interneto svetainėse.

Vilniaus m. savivaldybės informacija