Sostinės centre, Vingrių skvere – daugybė išskirtinių autorių pasirodymų namą primenančioje scenoje

0
30

Šalia MO muziejaus, jau iškilo beveik 12 m aukščio sudėtingos konstrukcijos „LATGA Autorių namų“ scena, primenanti namą be sienų, kurioje jau šį penktadienį, birželio 16 d., išskirtinių pasirodymų surengs ar kitaip savo kūrybą pristatys per 40 įvairių meno sričių autorių. Šis „Kultūros nakties“ maratono dalimi tapęs interaktyvus tarpdisciplininis renginys yra per 6 tūkst. Lietuvos autorių vienijančios Asociacijos LATGA dovana 700-ąjį miesto gimtadienį švenčiančiam Vilniui.

Visiškai naujoje laisvalaikio erdvėje – Vingrių skvere (už MO muziejaus) – iškilsianti sudėtingos konstrukcijos kelių aukštų scena tą vakarą iš tiesų primins namus: čia laikinai įsikurs didžiulis būrys tiek puikiai žinomų, tiek dar tik pradedančių kūrybinį kelią muzikos, kino, teatro, literatūros ir vizualiojo meno autorių, kurie ne tik įvairiomis formomis pristatys anksčiau sukurtus kūrinius, bet ir realiu laiku kurs, improvizuos, bendradarbiaus vieni su kitais, siekdami padovanoti žiūrovams netikėtą įvairiausių vaizdų ir garsų kupiną reginį.

Žiūrovai galės mėgautis menu ne tik stebėdami sceną iš toliau, bet ir užsukti į šių itin meniškų namų vidų ir mėgstamo autoriaus pasirodymą ar kūrybos procesą pamatyti iš arti ir netgi jame dalyvauti!