Sostinės meras padėkojo Dainų šventės vaikus maistu gelbėjusioms įmonėms

0
238

Remigijus Šimašius susitiko su verslininkais, kurie praėjusią savaitę atsiliepė į kvietimą pamaitinti renginių dalyvius, kai šiais prastai rūpinosi šventės organizatoriai. Vos per parą prie mero inicijuotos akcijos prisijungė net 26 įmonės – buvo išdalinta apie 33 tūkst. gardaus maisto porcijų, o Naujamiesčio Sierakausko bendruomenė liepos 6-ąją šventinės eisenos metu vandeniu gaivino ištroškusius jos dalyvius.

Dainų šventėje dalyvavo apie 36 tūkst. dalyvių, iš jų 16,7 tūkst. – vaikai. Akcijos dalyviai per šventę maistą jiems dalijo Lietuvos futbolo federacijos stadione, Vingio ir Kalnų parkuose ir Vilniaus pramogų arenoje, kur vykdavo ilgos repeticijos. Įmonės vaikams skyrė ne tik šaltus užkandžius – sumuštinius, vaisius, gėrimus, tačiau ir karštus patiekalus – mėsos vėrinukus, picas, kibinus ir kt. kokybišką maistą.

Daugiausiai – net 24 tūkst. porcijų – skyrė prekybos tinklas „Maxima“, taip pat daug prisidėjo „Lidl“, UAB „Namų dvasia”, Chief Pizza, VšĮ „Dvylika žirnių”, Piano Man bar, AIBĖ, Meat Lovers Pub, UAB „Gurmega”, IKI,  UAB „Grūstė”, Pizza di Ascari, Rimi, UAB „Vilniaus duona”, UAB „Biržų duona”.  Kitos įmonės suteikė didžiules nuolaidas ar net nemokamai maitino Dainų šventės dalyvius savo restoranuose: Leaye , Mian, Gastrobaras Plus Plus Plus, Beigelio krautuvėlė, Beigelistai, Caffeine, Forto dvaro restoranai, Ertlio namas, Freunde.