Sostinės vicemerės postą užims Simona Bieliūnė

0
28

Išrinktasis Vilniaus miesto meras Valdas Benkunskas siūlo vicemerės postą skirti visuomenės sveikatos, psichologinės ir socialinės pagalbos srityse ekspertinę patirtį sukaupusiai Simonai Bieliūnei.

S. Bieliūnė yra įgijusi edukologijos daktarės laipsnį. Pastaruoju metu ji ėjo Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio patarėjos pareigas, kuravo asmens ir visuomenės psichikos sveikatos klausimus. Iki tol dirbo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamente, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centre.

S. Bieliūnei užėmus vicemerės pareigas, jai būtų patikėti sveikatos, socialinių reikalų, naktinės ekonomikos ir kultūros klausimai.

„Nuo šios kadencijos vicemerai bus skiriami ne iš Tarybos, jie atliks vykdomąją, administracinę funkciją, todėl miestui labai svarbu šiose pozicijose turėti aukštos kvalifikacijos savo srities profesionalus. Simona Bieliūnė yra būtent tokio profilio specialistė, sukaupusi didžiulę patirtį sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų sistemoje, gana gerai pažįstanti Vilniaus miesto savivaldybės administracinį aparatą. Laikau tai dideliais privalumais. Laukia nemažai permainų ir dar daugiau galimybių“, – pažymi išrinktasis meras Valdas Benkunskas.

Vilniaus miesto savivaldybėje šią kadenciją iš viso dirbs keturi vicemerai – du deleguoti TS-LKD frakcijos vardu, du – Laisvės partijos frakcijos. Vicemerų kandidatūroms taip pat turės pritarti Taryba. Pritarimo S. Bieliūnės kandidatūrai klausimą Vilniaus miesto savivaldybės taryba svarstys pirmojo Tarybos posėdžio metu.

„Miestas, kuriame gyvenu ir dirbu beveik dvidešimt metų, ne vienoje srityje yra vienu žingsniu priekyje. Tai džiugina ir tuo pačiu kelia dar didesnius gyventojų lūkesčius nesustoti, kasdien judėti pirmyn. Vertinu man patikėtą atsakomybę ir esu pasirengusi savo kuruojamose srityse siekti pozityvių pokyčių vilniečiams“, – sako S. Bieliūnė.

Vilniaus m. savivaldybės informacija