Stoties rajone po rekonstrukcijos duris vėl atvėrė ilgiausiai Lietuvoje veikiantis „McDonald‘s“ restoranas

0
116

Subtiliai atnaujinta restorano išorė išlaikė autentiškumą, o svarbiausi pokyčiai įgyvendinti viduje. Renovuojant restoraną buvo atnaujinta lankytojų erdvė, pakeista dalis virtuvės įrangos ir įdiegti nauji skaitmeniniai sprendimai.

„Pokyčius šiame restorane planavome jau kurį laiką ir manau, kad įgyvendinome juos pačiu laiku. Lankytojams labai patrauklioje vietoje esantis pastatas mums labai svarbus, tačiau visas jo interjeras buvo 10 metų senumo. Moderni renovuoto restorano įranga dabar atitinka naujausius „McDonald‘s“ standartus ir naudoja mažiau energijos“, – kalba „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski.

Į restorano rekonstrukciją „McDonald‘s“ iš viso investavo 600 tūkst. eurų. Visiškai pakeistas lankytojų salės dizainas, perkelta „McCafe“ kavinė su nauja įranga, atnaujinta dalis virtuvės, įdiegti skaitmeniniai „McDrive“ sprendimai, praplėstas greitojo aptarnavimo langas ir pakeistas fasado dizainas.

„McDonald‘s“ atstovas pažymi, kad atnaujintoje lankytojų erdvėje įdiegti pažangūs sprendimai leis ne tik sumažinti restorano elektros sąnaudas, bet ir pagreitins klientų aptarnavimą. Moderni įranga atitinka naujausius „McDonald‘s“ standartus ir užtikrina efektyvesnį energijos vartojimą.

„McDonald‘s“ restoranas atidarytas buvo dar 1996 metų gegužės 15 d. Šiai rekonstrukcijai restorano lankytojų erdvė buvo uždaryta nuo lapkričio 6 d. „McDrive“ klientų aptarnavimas ir „McDelivery“ maisto pristatymas iš šio restorano veikė iki lapkričio 16 d. Iki gruodžio 12 d. lankytojai buvo nukreipiami į kitus „McDonald‘s“  restoranus, kuriuose galėjo pasinaudoti specialiomis nuolaidomis.

Šalia Vilniaus geležinkelio stoties esantis „McDonald‘s“ restoranas yra svarbi bendruomenės dalis, kurioje pastaraisiais metais dirbo apie 90 žmonių. Tai dar vienas svarbus etapas ilgametėje restorano istorijoje. Pirmą kartą pastatas buvo modernizuotas 2012 metais, kuomet buvo pertvarkyta lankytojų erdvė.