Su įkalčiais įkliuvo už kontrabandą jau baustas panevėžietis

0
245

Panevėžio rajone, greitkelyje Vilnius – Panevėžys, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai, kuriems talkino policininkai, patikrinti sustabdė automobilį „Audi A4“. Panevėžio link važiavusią lietuviškais registracijos numeriais paženklintą transporto priemonę vairavo Panevėžio rajono gyventojas.

Patikros metu automobilio salone ir bagažinėje pasieniečiai aptiko 5 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold“ su baltarusiškomis banderolėmis.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Už tai „Audi A4“ vairuotojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Pernai šį Panevėžio rajono gyventoją pasieniečiai jau buvo sulaikę už kontrabandinių cigarečių gabenimą. Tąkart jam buvo skirta 4 tūkst. 900 eurų bauda, o taip pat vyras įpareigotas kompensuoti konfiskuoto automobilio vertę –  3 tūkst. eurų.

Po apklausos „Audi A4“ vairuotojas paleistas. Jam skirta kardomoji priemonė rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Automobilis ir cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinėje.

 

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės informacija