Su kontrabandiniais rūkalais senjoras sulaikomas jau 11 kartą

0
29

Šalčininkų rajono policijos pareigūnai, siekdami mažinti šešėlinės ekonomikos apraiškas ir reaguodami į gyventojų pranešimus, lapkričio 16 d. atliko policinę priemonę. Jos metu Šalčininkų mieste buvo sustabdytas automobilis ,,VW Passat’’, kurį vairavo pareigūnams žinomas vyras, Šalčininkuose platinantis nelegalias akcizines prekes.

Atlikus kratą pastarojo namuose Šalčininkuose, Eišiškių g., buvo rasta apie 280 pakelių kontrabandinių cigarečių „Minsk“ ir ,,Winston’’ bei 566 pakeliai cigarečių „NZ“, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka specialiaisiais ženklais – banderolėmis. Taip pat rasta 25 l alkoholinių gėrimų, nepaženklintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka.

71-erių metų amžiaus senjoras su kontrabandinėmis prekėmis sulaikomas ne pirmąkart – pastarasis buvo teistas už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 1992 d.), 9 kartus sulaikytas, taikant administracinę atsakomybę už nelegalią kontrabandinių prekių apyvartą.

Už rastas kontrabandines prekes jam gresia 5 600 eurų bauda su akcizinių prekių konfiskavimu.

Vilniaus apskr. VPK informacija