Su turizmu baigta. Dirbsime su inovacijom?

0
187

Vilniaus teritorinė darbo birža gavo pranešimą apie numatomą 35-ių darbuotojų atleidimą Valstybiniame turizmo departamente prie Ūkio ministerijos.
Įmonės veikla – turizmo koordinavimas, valstybės politika turizmo atžvilgiu.
„Nuo 2018 m. gruodžio 31 d.,  vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 63 straipsniu (LR Vyriausybės nutarimas dėl Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos likvidavimo), numatoma atleisti 35 Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos darbuotojus.
Vilniaus teritorinės darbo biržos Vilniaus miesto 1- ojo skyriaus specialistai organizuoja susitikimą su įspėtais apie atleidimą darbuotojais, kurio metu darbo biržos atstovai suteiks informaciją apie darbo biržos paslaugas, įsidarbinimo galimybes, parengs prevencinių priemonių programą siekiant padėti atleistiems darbuotojams sparčiau integruotis į darbo rinką“, – rašoma pranešime.

Praėjusią savaitę Vilnijosnaujienos.lt pranešė apie dar didesnį atleidimą pačioje Ūkio ministerijoje. 176 darbuotojai iš maždaug pustrečio šimto turėtų netekti darbo iki kitų metų sausio mėnesio pabaigos.
Tai jau trečias pranešimas rugsėjį apie masinį darbuotojų atleidimą. Darbo birža sprendžia, ką daryti ir su 157-iais atleidžiamaisiais iš Valstybinės įmonės Valstybinių miškų urėdija.