Sučiupo pietinių Vilniaus rajonų gyventojus terorizavusį asmenį

0
198

Kriminalistams įkliuvo jaunas įžūlus plėšikas. Policijai gerai žinomam, anksčiau ne kartą teistam įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.
Pareigūnai pastebi, kad pastaruoju metu nuo plėšimų dažniausiai nukenčia moterys ir garbaus amžiaus žmonės. Apsiginti sunkiai galintys gyventojai sekami iki laiptinių, užpuolami iš už nugaros ir net smaugiami. Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, išanalizavę tokių nusikaltimų padarymo vietas ir būdą, įtariamojo požymius bei kitas aplinkybes, sustiprino pajėgas Lazdynų, Naujamiesčio, Naujininkų rajonuose.
Rasų gatvėje pareigūnai sulaikė ankščiau ne kartą teistą vyrą (gimusį 1991 m.), įtariamą šiomis nusikalstamomis veikomis. Pastarasis sulaikymo metu bandė sprukti, tačiau nesėkmingai. Įtariamasis pristatytas į Vilniaus miesto penktąjį policijos komisariatą, šiuo metu jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.
Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai turi pagrindo manyti, kad šis įtariamasis yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio bei kitokių nusikaltimų, todėl asmenų, nukentėjusių nuo šio vyro ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija