Sulaikė gerai žinomą narkotikų prekeivę

0
256

Gegužės 20 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai kartu su Vilniaus rajono policijos komisariato ir Viešosios tvarkos valdybos Mobiliosios kopos pareigūnais sulaikė Vilniaus rajono gyventoją, įtariamą narkotinių medžiagų platinimu stambiu mastu. Įtariama, kad sulaikyta jauna moteris (gimusi 2000 m.) galėjo platinti narkotines medžiagas ir kitiems šalies narkotikų prekeiviams.

Kratos metu moters namuose buvo rastos narkotinių medžiagų fasavimui skirtos priemonės ‒ folija, maišeliai, taip pat pinigai, galimai gauti iš nusikalstamos veikos. Šalia namo augančių medžių ir krūmų masyve, slėptuvėje, rastos užkastos apie 400 g galimai narkotinės medžiagos karfentanilio, 23 folijos lankstinukai su galimai narkotine medžiaga ‒ heroinu ir apie 400 g galimai tabako, apipurkšto cheminiais narkotikais. Iš 400 g karfentanilio prekiautojai pagamina apie 5 000 lankstinukų, taip vadinamų „čekių “.

Tik surinkus pakankamai duomenų apie daromus sunkius ir labai sunkius nusikaltimus bei juos darančius asmenis, buvo nuspręsta moterį sulaikyti. Jai gresia laisvės atėmimo bausmė nuo 10 iki 15 metų. Dvidešimtmetė moteris policijai gerai žinoma, jai teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą vienam mėnesiui.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija