Surado, kas daužė Seimo ir teismų langus

0
29

Sostinės policijos pareigūnai išaiškino ir sulaikė jauną vyrą, įtariamą turto sunaikinimu ar sugadinimu bei viešosios tvarkos pažeidimu. Jis įtariamas Lietuvos Respublikos Seimo, Vilniaus apygardos teismo, Lietuvos Respublikos Konstitucinio teismo bei Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos pastatų langų stiklų išdaužymu.

Vilniaus miesto trečiajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d., 187 str. 3 d.) bei viešosios tvarkos pažeidimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str.), kai buvo pastebėta, kad buvo išdaužyti Lietuvos Respublikos Seimo, Vilniaus apygardos teismo, Lietuvos Respublikos Konstitucinio teismo ir Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerijos pastatų sostinės Gedimino pr. langų stiklai.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatytas svetimo turto niokotojas (gimęs 2002 m.) – jaunam vyrui pareikšti įtarimai dėl šių nusikalstamų veikų padarymo, o Vilniaus apylinkės teismas įtariamajam skyrė kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą.

Asmuo policijai žinomas, anksčiau teistas už panašias nusikalstamas veikas.

Vilniaus apskr. VPK informacija