Sulaikė organizuotą grupuotę

0
183

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai kartu su kolegomis iš Kauno apskr. policijos dar vasario 10 d. sulaikė penkis asmenis, kurie Kauno mieste ir rajone galimai „vertėsi“ vagystėmis iš automobilių.

Tą pačią dieną Vilniaus rajone buvo apvogti penki prabangūs automobiliai BMW. Pavogti šių automobilių žibintai, vairai, multimedijos sistemos ir kitos automobilių detalės. Padaryta turtinė žala siekia daugiau nei 23 000 eurų.

Vakare Kauno rajone, Teleičių kaime, surengtos operacijos metu sulaikytas pagrobtas detales iš galimai jas pavogusių asmenų įgijęs trisdešimtmetis vyras. Kiek vėliau, Kauno ir Vilniaus pareigūnai sulaikė dar keturis vyrus (gimusius 1993 m., 1995 m., 1996 m. ir 1997 m.). Atlikus kratas jų gyvenamosiose vietose, pas vieną iš įtariamųjų rasta ir galimai narkotinių medžiagų. Sulaikyti kauniečiai gerai žinomi policijos pareigūnams dėl panašių nusikalstamų veikų.

Vilniaus apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. Įtariamiesiems už tai gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Vilniaus apskr. VPK informacija