Sulaikytas galimai sukčiavimu įtariamas vyras

0
122

Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai su įkalčiais sulaikė vyrą (gimusį 1984 m.). Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 str. 2 d.).

Šis vyras, vienos įmonės direktorius, sukūręs patikimo verslininko įvaizdį, galimai siekė praturtėti – savo naudai apgaule pasisavindavo pinigines lėšas. Sudarydamas pirkimo – pardavimo sutartis su pirkėjais, jis pareikalaudavo avanso, o kai paaiškėdavo, kad turtas areštuotas, pirkėjai likdavo be nieko – be pažadėto būsto ar avansu sumokėtų pinigų.

Ikiteisminio tyrimo metu sostinės kriminalistai operatyviai nustatė įtariamąjį ir sausio 19-ąją jį sulaikė. Vyras atsidūrė areštinėje. Sulaikytam asmeniui buvo pareikšti įtarimai dėl galimai padarytos nusikalstamos veikos. Artimiausiu metu bus sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės jam skyrimo.

Policijos pareigūnai įtaria, kad šis vyras galimai galėjo įvykdyti ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų Vilniaus mieste, todėl nukentėjusius nuo šio asmens prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus tyrėjus, tel. 8 700 65373, arba paskambinti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija