Sulaikyti neteisėto kanapių verslo atstovai

0
199

Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, atliko specialią operaciją, kurios metu buvo sulaikyti du Vilniaus miesto gyventojai, priskiriami veikiančioms organizuotoms nusikalstamoms struktūroms. Pas įtariamuosius rastas didelis kiekis narkotinių medžiagų – kanapių.

Atlikus kriminalinę žvalgybą, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyboje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d.

Po kratų sulaikytų asmenų gyvenamosiose vietose bei automobiliuose vieno iš įtariamųjų garaže, esančiame sostinės Pilaitės mikrorajone, buvo rasti 5 kilogramai kanapių, kurių vertė nelegalioje rinkoje yra apie 50 000 Eur. Taip pat atliktų kratų metu pas įtariamuosius rasta didelė suma grynųjų pinigų.

Vienam sulaikytajam po įtarimų įteikimo teismas paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Tyrime taip pat renkama ir tikrinama informacija dėl galimai kitų įvykdytų nusikalstamų veikų.

Už nurodytas nusikalstamas veikas Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmes nuo 10 iki 15 metų. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikalimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

 

Vilniaus apskr. VPK informacija