Sulaikyti statomaisiais tinklais žvejoję pažeidėjai: jie prigaudė maždaug centnerį žuvies

0
300

Du asmenis, Kretuono ežere vykdžiusius neteisėtą žvejybą, sulaikė Švenčionių policijos komisariato pareigūnai po to, kai buvo pastebėtas iš miško masyvo išvažiuojantis ir staigiai pagrindinį kelią kertantis automobilis. Jį sustabdžius ir patikrinus, rasti įkalčiai.

Į įvykio vietą atvykus Vilniaus gyvosios gamtos apsaugos inspektoriams, sulaikyti pažeidėjai prisipažino vykdę neteisėtą žvejybą statomaisiais tinklai. Kaip paaiškėjo, vienas iš asmenų pavasarį baustas už tinklų gabenimą.

Už žvejybą ne mėgėjų žvejybos įrankiais asmenims gresia baudos nuo 120 iki 300 eurų kartu su pažeidimo padarymo įrankių konfiskavimu. Taip pat jiems reikės atlyginti gamtai padarytą žalą, kuri siekia kiek daugiau nei 3,5 tūkst. eurų, kadangi į statomuosius tinklus buvo papuolę 14 lydekų, 6 starkiai, 3 karšiai ir 51 kilogramas kuojų, ešerių, plakių bei raudžių.