Surado pasiklydusį vyrą

0
18

Užvakar vakare Vilniaus apskr. policija sulaukė penkiasdešimt šešerių metų amžiaus vyro, pasiklydusio miške, skambučio. Vyras nesiorientavo, kokiame miške – spygliuočių ar lapuočių randasi, teigė, kad nuo namų nuklydo apie 3 km ir randasi kažkur Salininkų apylinkėse. Vėliau į telefono skambučius vyras nebeatsiliepė.

Ieškoti nelaimėlio operatyviai išvyko Reagavimo valdybos ekipažai, kinologai su tarnybiniais šunimis. Policininkai kruopščiai apžiūrėjo miškelį šalia parduotuvės Vilniaus r., Juodšiliuose, taip pat ir Juodšilių mišką – į šaukimus niekas neatsišaukė, pagalbos niekas nesišaukė. Paieškai pareigūnai pasitelkė ir droną – vėl buvo išžvalgytas miškelis prie parduotuvės ir Juodšilių tvenkinio bei didžioji miško dalis prie Kelmijos Sodų 42-oji g. ir Baltosios Vokės g., Vilniuje. Paieškos su tarnybiniais šunimis taip pat buvo bevaisės – dėl tamsaus paros meto ir tankaus miško paiešką teko nutraukti.

Sekančios dienos rytą vyro paieškos pratęstos. Pareigūnams pavykus susisiekti su dingusiuoju, šis pasakė, kad girdi automobilių keliamą triukšmą. Į įvykio vietą išskubėjo Reagavimo valdybos kinologai su tarnybiniais šunimis Iksu ir Echo. Tęsiant paiešką pėsčiomis, ties Baltosios Vokės g., prie Miškinių sodų, tarnybinis šuo Iksas, užuodęs žmogaus pėdsakų kvapą, surado pradingėlį miško masyve, maždaug 100 m nuo kelio ir nusekęs juo dar apie 200 m. Vyras skundėsi skausmais kojose, sunkiai galėjo paaiškinti įvykio aplinkybes, jam pareigūnai suteikė socialinę pagalbą.

Vilniaus apskr. VPK informacija