Susidomėjimas Vilniumi tarp užsienio keliautojų sparčiai auga – teigia turizmo sektoriaus gigantas

0
205

Kelionių planavimo platformos „Expedia“ duomenimis į Lietuvos sostinę šiemet atvyko net 62 proc. daugiau italų,  40 proc. daugiau japonų, 27 proc. daugiau suomių ir 26 proc. daugiau švedų.

„Expedia” – platforma, kuriai priklauso daugelis gerai žinomų kelionių svetainių, tokių kaip „Hotels.com“ ar „Trivago.com“, tai yra vienas populiariausių kelionių organizavimo įrankių tarp Europos ir JAV gyventojų. Ši bendrovė yra viena iš trijų agentūros „Go Vilnius“  programos „Workation Vilnius“ nugalėtojų. Įmonės komanda sekmadienį atvyko iš Londono į Vilnių, kur visą savaitę dirbs ir koordinuos įmonės projektus visame pasaulyje.

„Dėl „Workation Vilnius“ programos Vilnius tiesiogine žodžio prasme pakliuvo į vienos didžiausių pasaulyje kelionių planuotojų „Expedia“ žemėlapį. Džiaugiamės, kad nuoseklaus darbo dėka Vilnius vis dažniau patenka ne tik į tarptautinio verslo, bet ir į turizmo pasaulio akiratį,“ – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, pats „Expedia“ komandai parodęs Vilnių pirmadienį po darbų ekskursijoje paspirtukais.